Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

1,710 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Canavarlar Ve Erkekler Altyazılı izle
5.2 IMDB Puanı

Canavarlar Ve Erkekler Altyazılı izle

Kategori
Kendinden emin yetenekli ve hayatını beyzbola adamış yüksek başarılar elde edileceği öngörülen Zyrick,öylesine kendini geliştirmişki profesyonel anlamda maçlara çıkacak seviyededir. Bir gün antreman sonrası evine gitmek için yola koyulan Zyrick,yolda uzun zamandır tanıdığı ve çok sevgiği Darius'u görür ancak bir sorun vardır. Polisler Daris'u köşeye sıkıştırmış tutuklamak üzeredir,gördükleri karşısında neye ugradığını şaşıran başarılı beyzbolcu Zyrick gördüklerini hemen yanında cep telefonu ile kayıt etmeye başlar .

Zyrick'in telefonu kayıtdayken polislere karşı direnen Darius'u polislerden birisi silahını ateş etdirerek öldürür. Şoka giren gencimiz koşarak evine gider,bir kötü durum daha vardır polisler kameraya çekildiklerini bilirler bu durum karşısında daha da korkan Zyrick ,ne yapacağını bilemez acaba elindeki görüntüleri polis merkezine mi götürecektir yoksa sanki hiç öyle birşey olamamış gibi mi davranacaktır ?