Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

18,075 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Can Dostlar Full izle
0.0 IMDB Puanı

Can Dostlar Full izle

(Can Dostlar)
Can Dostlar
Çocuklar zamanlarının çoğunu telefon karşısında geçirmeye başlamıştır. Eskiden sık sık bir araya gelip sokakta oynayan, gönüllerince eğlenen gençler şimdi bütün günlerini telefon ekranı karşısında geçirmektedirler. Ama artık bu sıkıcı günlere son vermenin zamanı gelmiştir. Mahalleye yeni gelen çocukların da ısrar etmesi sonucu telefonları bırakıp eski günlerine yani sokaklarda dilediklerince oynadıkları zamanlara dönmeye karar verirler. Sokakta parkta yeniden oynamaya başlayan çocukların çok büyük bir sorunu vardır. Parkın bitişiğindeki binada oturan Kazım parkta oynayan bütün çocukların korkulu rüyası olmuştur. Her gelen çocuğu korkutarak onları Parktan uzaklaştırmaya çalışan Kazımın Sırrı Nedir? Büyük bir sırrı olan Kazım ile mücadeleye giren çocuklar parkı ona bırakacaklar mı?
Bizim Köyün Şarkısı filminin yönetmeni Tuğçe Soysop ve oyuncu ekibinin yeni filmi olan Can Dostlar filmi 17 Ocak 2019’da vizyona girecektir. Güldüy Güldüy Show çocuk ekibinin yeni filmi Can Dostlar filminin Senaryo ekibinde Murat Kepez, Uğur Gövercin, Dinar Kahveci, Cihan Deniz, Nagihan Cemcir, Onur Ümit, Önder ateş ve Pelin Serin yer almaktadır.
Filmin oyuncu kadrosunda; Selim Bayraktar, Berat Efe Parlar, Esat Polat Güler, Eda Döğer, Dora Dalgıç, Taha Sönmez Işık, Zeynep Ilgın Çelik gibi isimler bulunmaktadır. İlk film ile oldukça ilgi gören ekip, şehirden köye bir dönüş hikâyesini ekranlara taşımışlardır. Yeni Film Can Dostlar ile bu ilgiyi artırmayı planlamaktadırlar.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

14 yorum