Çakallarla Dans 1 izle

Çakallarla Dans 1 izle, Çakallarla Dans 1 Sinema Çekimi izle, Çakallarla Dans 1 Tek Parça izle, Çakallarla Dans 1 full izle, Çakallarla Dans 1 filmi izle, Servet muhasebeci, müşteriden para çalmak için bir plan yapar. Kayınbiraderi Gökhan’ın para transferinde hesabını kullanması kararını verdi. Meatball Necmi ve Del Piero adlı iki arkadaş daha plana eklendiğinde işler kötüye gitmeye başlar. Kendilerini gerçek suçluların çakallarıyla uğraşan çılgın bir maceraya buluyorlardı, oysa istedikleri tek şey çabuk bir para kazanmaktı. 2010 Yapımı yerli Çakallarla Dans 1 filmini sitemizden tek parça halinde izleyebilirsiniz.

Çakallarla Dans 1 Tek Parça izle

4,048 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Çakallarla Dans 1 izle
5.6 IMDB Puanı

Çakallarla Dans 1 izle

  • Yapım Yılı 2010 - Türkiye
Yönetmen Murat Şeker
Oyuncular Sevket Çoruh, Tuba Ünsal, Ilker Ayrik, Murat Akkoyunlu, Timur Acar, Kemal Uçar, Sümer Tilmaç, Erdal Tosun, Cengiz Küçükayvaz, Sera Tokdemir , Sevinç Gürsen Akyildiz, Ceyhun Yilmaz, Hakan Bilgin, Bülent Çolak, Bülent Serttas, Didem Balçin, Omer Bora, Can Gültekin, Erdogan Güney, Erhan Ibisoglu, Yasin Kocabuga, Aydogan Oflu, Enes Ozen, Ali Tanriverdi, Marius Toma, Ulas Tuzak, Özcan Özdemir
Çakallarla Dans 1 izle, Çakallarla Dans 1 Sinema Çekimi izle, Çakallarla Dans 1 Tek Parça izle, Çakallarla Dans 1 full izle, Çakallarla Dans 1 filmi izle, Servet muhasebeci, müşteriden para çalmak için bir plan yapar. Kayınbiraderi Gökhan'ın para transferinde hesabını kullanması kararını verdi. Meatball Necmi ve Del Piero adlı iki arkadaş daha plana eklendiğinde işler kötüye gitmeye başlar. Kendilerini gerçek suçluların çakallarıyla uğraşan çılgın bir maceraya buluyorlardı, oysa istedikleri tek şey çabuk bir para kazanmaktı. 2010 Yapımı yerli Çakallarla Dans 1 filmini sitemizden tek parça halinde izleyebilirsiniz.