Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

6,702 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Çakal Sansürsüz FullHD izle
7.6 IMDB Puanı

Çakal Sansürsüz FullHD izle

(Çakal)
Yönetmen
Senaryo Sertan Telli

İstanbulda sevmediği babasıyla yaşamak zorunda kalan Akın ayrıca hasta annesine de bakmak zorundadır. Ancak hak hukuğu bulmuş ve annesi vefaat etmiştir. Annesi öldükden sonra resmen Akın bambaşka bi insana bürünmüştür. Akın marangozda çalışmış ve para biriktirmiştir. Annesi öldükden sona o parayla bi iş kurmayı düşünür ve sevgilisi Deniz'e bu konudan bahseder ancak Deniz Akın'ı onaylamaz . Bu durum karşısında daha da karmaşık işlere gitmeyi düşünen Akın mahalleden arkadaşının uzun zamandır kendisine teklfi etdiği mafya işine girer .

Çete liderlerinin elinin altında çalışan ve çalışmasıyla patronun gözüne giren Akın ,artık daha da iç içe olmuştur mafyayla . Patronlarının husumetli olduğu mekana saldırı düşüncesi ve orda Akın'ı seçmesi şok etkisi yaratmıştır . Akını daha ne gibi süprizler beklemektedir ?

Yerli film , sansursuz film gibi bir çok filmi sitemizden ulaşabilirsiniz . Filmcee.com ile Çakal Sansursüz filmi izlemenin tanıdını çıkarın