Secret Bet


Bright İzle

Bright İzle, Bright Türkçe dublaj izle, Bright filmi izle, Bright Tek Parça izle, Bright full izle, Bright filmi 22 Aralık 2017 de NETFLIX de vizyona girmiştir. Filmin toplam süresi 1 saat 57 dakikadır. Filmin başrolünü Will Smith ve Joel Edgerton paylaşmaktadır. Film tür olarak Fantastik, Suç ve Aksiyon türlerinde diğer filmlerden kaliteli olduğunu an be an göstermektedir. NETFLIX de gösterilen film Türkçe Dublaj olarak sitemize eklenmiştir. Filmin hikaye yazarı ise Max Landis’tir. Daryl Ward ve Nick Jakoby iki birer ortak polistir. Daryl Ward’ın bir karısı ve birde kızı vardır. Filmin geçtiği dönem perilerin, orkların, insanların, elflerin geçtiği bir dönemi anlatıyor. Daryl ve Jakoby iki polis memurudur ve kuralları çiğneyen insanları durdurmakla görevlilerdir. Los Angeles’te bir çok olay yaşanmaktadır ve bir sürü insan yaşamaktadır. Karanlık Lord tekrar dünya’ya gelecek ve dünya’yı eğemenliği altına almaya çalışacaktır. Ward Bir akşam bir suç mahallinde büyülü bir asa ve bunu kullanabilecek tek kişi elf’lerden Bright’i bulur. Nick ve Ward Bright ile birlikte yollarına devam etmektedirler. Ward bir insan Bright olduğunu öğrenir ve Kötü büyücüyü öldürmek için büyülü deyneği kullanır. Nick ve Ward devriye polisleri olmalarına rağmen büyük çeteleri çökertmişlerdir.

Bright Full HD Tek Parça izle

21,152 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Bright izle (2017) Türkçe Dublaj
6.4 IMDB Puanı

Bright izle (2017) Türkçe Dublaj

(Bright)
Yönetmen
Senaryo Max Landis
Ödüller 1 ödül & 3 Adaylık.
Bright İzle, Bright Türkçe dublaj izle, Bright filmi izle, Bright Tek Parça izle, Bright full izle, Bright filmi 22 Aralık 2017 de NETFLIX de vizyona girmiştir. Filmin toplam süresi 1 saat 57 dakikadır. Filmin başrolünü Will Smith ve Joel Edgerton paylaşmaktadır. Film tür olarak Fantastik, Suç ve Aksiyon türlerinde diğer filmlerden kaliteli olduğunu an be an göstermektedir. NETFLIX de gösterilen film Türkçe Dublaj olarak sitemize eklenmiştir. Filmin hikaye yazarı ise Max Landis'tir. Daryl Ward ve Nick Jakoby iki birer ortak polistir. Daryl Ward'ın bir karısı ve birde kızı vardır. Filmin geçtiği dönem perilerin, orkların, insanların, elflerin geçtiği bir dönemi anlatıyor. Daryl ve Jakoby iki polis memurudur ve kuralları çiğneyen insanları durdurmakla görevlilerdir. Los Angeles'te bir çok olay yaşanmaktadır ve bir sürü insan yaşamaktadır. Karanlık Lord tekrar dünya'ya gelecek ve dünya'yı eğemenliği altına almaya çalışacaktır. Ward Bir akşam bir suç mahallinde büyülü bir asa ve bunu kullanabilecek tek kişi elf'lerden Bright'i bulur. Nick ve Ward Bright ile birlikte yollarına devam etmektedirler. Ward bir insan Bright olduğunu öğrenir ve Kötü büyücüyü öldürmek için büyülü deyneği kullanır. Nick ve Ward devriye polisleri olmalarına rağmen büyük çeteleri çökertmişlerdir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

25 yorum