BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

677 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Braven izle
6.6 IMDB Puanı

Braven izle

(Braven)
Braven 2018 Film Tanıtımı
Amerika’nın Kanada Sınırında Karısı ve küçük kızı ile birlikte sessiz sakin ve mütevazi bir yaşam süren Joe Braven, Yaşamını ağaç keserek kazanmaktadır. Bir gurup insan bölgede uyuşturucu kaçakçılığı yapmaktadırlar. Uyuşturucu dolu kamyon Braven’in evinin yakınında devrilince kaçakçılar uyuşturucu dolu çantayı onun evine saklarlar. Her şeyden habersiz mutlu yaşamına devam eden Braven’in hayatı çantayı bulması ile değişir. Çantayı almak için geri dönen kaçakçılar amaçlarına ulaşmak için her şeyi deneyeceklerdir. Küçük kızı ve karısı tehlikededir. Ailesini korumak için var gücü ile savaşan Braven bakalım başarılı olabilecek mi?
2018 yapımı olan uzun metrajlı film 2 Şubatta izleyicinin karşısına çıkmıştır. Oldukça hareketli sahnelerin olduğu Braven 2018 filminde yönetmen koltuğunda Lin Oeding oturmaktadır. Jason Momoa, Garret Dillahunt, Jill Wagner, Stephen Lang, Sasha Rossof, Zahn Mc Clarnon, Brendan Fletcher, Sala Baker gibi oyuncuların rol aldığı film İngiliz yapımıdır.
Senaryonun fikri; Mike Nilon’ a aitken Senarist; Thomas Pa’a olmuştur. Breven 2018 yapımcıları Brain Mendoza ve Jason Momoa ortaklığında çekimler gerçekleştirilmiştir. Çekim yerleri ve senaryosu bakımından oldukça ilginç olan bu film, tam bir aksiyon ve macera filmi tadındadır. Filmin ilerleyen aşamalarında ise hayatta kalma mücadelesine rastlamak mümkün olmaktadır. Yine karla kaplı bir dünyada buzdan hayatları filmde izlemek mümkün olmaktadır. Filmin sonu ise beklenmedik bir şekilde bitmektedir.