The Painted Bird – Boyalı Kuş Full HD izle

(The Painted Bird)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 169dk

Filmin Konusu ve İçeriği

Boyalı kuş Filmi son zamanların ilgi odağı olan dram filmleri arasında fragmanıyla birlikte dikkatleri üzerine çeken bir film olmayı başarmış bulunmaktadır. Dram türü olması ile birçok izleyici etkileyecek bu film 28 Şubat 2020 tarihinde vizyona girmesiyle birlikte birçok kişinin film koleksiyonlarında yerini alacaktır.
Severek izleyeceğiniz ve muhakkak izlemeniz gereken Boyalı kuş filmi çok yakın zamanda film severler ile buluşarak gündemimize gelecektir. Sizlerin de büyük bir keyif içerisinde izleyeceği bu film sizleri fazlasıyla etkileyecek ve bir yandan üzülürken bir yandan da merak içerisinde izleyeceğiniz filmler arasında yerini alır.

The Painted Bird - Boyalı Kuş Filminin KonusuBoyalı Kuş film konusu, trajik bir şekilde hayatını kaybeden Jerzy Kosinski’nin el aldığı Boyalı kuş romanı ile uyarlanmış olarak bulunmaktadır. Filmin konusu ikinci dünya savaşının sonlarında meydana gelen çorak, ilkel bir Doğu Avrupa’nın yalnız bir çocuğunu ele almaktadır. Bu çocuk kimsesiz olmasıyla birlikte çiftlikten çiftliğe gitmektedir. Cahil, hoşgörüsüz, acımasız bir askerler ile karşılaşarak yolculuğuna devam edecektir. Savaşın dehşeti ve doğa manzaralarıyla birlikte yalnız çocuğun ne kadar çaresiz ve tarafsız olduğunu Boyalı Kuş filminde görebileceksiniz. Marhoul yönetmen koltuğunda yerini almasıyla birlikte Boyalı Kuş’un özünde aslında şiirin bulunduğu ve etrafında büyük bir kargaşa olmasına rağmen çocuğun özünün hala tertemiz kaldığını vurgulamaktadır. Merak içerisinde izleyeceğiniz olağanüstü filmler arasında yerini alarak kısa bir süre sonunda film severler ile bulaşacaktır.
MultiDil ( Dub & Alty. ) Boyalı Kuş Hemen izle İyi Seyirler.

10
1,719 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum