GkmFXGkmFX
6.9 IMDB Puanı

Borat: Subsequent MovieFilm izle

Borat serisinin devamı olan ve Borat 2 olarak da bilinen bu filmin süresi 1 saat 36 dakikadır. Başrolünü Sacha Baron Cohen üstlenmiştir. 2006 yapımı olan ilk filmde Kazakistan’da bir muhabir olan Borat Sagdiyev’in Amerika toplumunu incelemek için Amerika’ya gönderilmesi ve orada yaşadığı ilginç maceralar anlatılıyordu. 2018 yapımı olan devam filminde ise olaylar Borat Sagdiyev ülkesinin itibarını kaybetmemesi için ABD Başkan yardımcısına hediye vermek için yola çıkmasıyla başlıyor. Ve bu yolculuğa 15 yaşındaki kızı Tutar ile çıkıyor.

2020 İngiltere Yapımı Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan Filmini 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

120 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.