4,559 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Alef Dizisi

Alef - 8. Bölüm Sekizinci Bölüm

1. Sezon 8. Bölüm
8. Bölüm ile ilk defa Alef kelimesine tüm olaylar sığdırılıyor. 7. Bölümde gerçekleşen olaylar ve Kemal'in izini sürmeye asla pes etmediği cinayetler ile gün yüzüne çıkan gerçekler birbirini tamamlamaya başladı bile. Settar komiser bir yandan Kemal komiser bir yandan yaptığı araştırmalar ve ekibin geri kalanlarının buldukları suçluları ortaya çıkaracak mı?

Alef Dizisi 1. Sezon 8. Bölüm ile 22 Mayıs Cuma günü saat 21:30'da BluTV ekranlarında olacak. Dizinin bu bölümünü full hd bir şekilde tek parça 1080p, 720p ve mobil dostu versiyonlarıyla izle mek ve indirmek için yapmanız gereken zamanı beklemek :). Dizi yayınlanmasından kısa bir süre sonra sizlerin karşısınca olacaktır. Diğer tüm bölümleri BluTV resmi kanalına bir kereye mahsus üye olarak hepsini toplu bir şekilde izleyebilirsiniz. Sitemizde eski bölümler bulunmamaktadır. Kaçak ve gizli yayın kaldırılmıştır.

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

10 yorum