GkmFXGkmFX
8.9 IMDB Puanı

Black Mirror 4.Sezon 1.Bölüm izle Türkçe Dublaj

  • Yapım Yılı 2017 - ABD
Kategori
Yönetmen Charlie Brooker
Oyuncular Daniel Lapaine, Michaela Coel, Georgina Campbell, Rosemarie DeWitt, Douglas Hodge, Maxine Peake, Jesse Plemons, Andrea Riseborough, Joe Cole, Jake Davies, Brenna Harding, Cristin Milioti, Kiran Sonia Sawar, Letitia Wright, Gina Bramhill, Clint Dyer, Andrew Gower, Jimmi Simpson, Owen Teague, George Blagden, Aldis Hodge, Angela Vint, Anthony Welsh, Gwyneth Keyworth, Billy Magnussen, Alexandra Roach, Claire Rushbrook, Jason Weinberg, Milanka Brooks, Nicholas Campbell, Jessie Cave, Joshua James, Babs Olusanmokun
Black Mirror 4.Sezon 1.Bölüm İzle, Black Mirror 4.Sezon 1.Bölüm Türkçe Dublaj izle, Black Mirror 4.Sezon 1.Bölüm Tek Parça izle, 2011 yılında NETFLIX Tarafından yayımlanan bir Netflix internet dizisidir. Dizinin türü Dram, Bilim kurgu ve Gerilim'dir. Dizinin IMDB Puanı ise 8.9'dur. Dizinin senaryosunu yazan ise Charlie Brooker'dır. İnfinity oyununun Yapılması için çok az zaman vardır ve tasarımcı Robert hem oyun içine girerek hemde normal hayatta hayatını devam ettirerek, oyunun yapımını bitirmek zorundadır. Robert deyl işyerinde kendisine yapılan hataları kabul etmez ve onları dnalarını bir şekilde Oyuna eklemiştir. Oyunda cinsiyet yoktur ve bununla birlikte birçok şey yoktur. Robert'in oyunu bitirebilmesi için insanları alı koyması hiç hoş bir şey değildir.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Black Mirror 4.Sezon 1.Bölüm İzle

Black Mirror 4.Sezon 1.Bölüm İzle, Black Mirror 4.Sezon 1.Bölüm Türkçe Dublaj izle, Black Mirror 4.Sezon 1.Bölüm Tek Parça izle, 2011 yılında NETFLIX Tarafından yayımlanan bir Netflix internet dizisidir. Dizinin türü Dram, Bilim kurgu ve Gerilim’dir. Dizinin IMDB Puanı ise 8.9’dur. Dizinin senaryosunu yazan ise Charlie Brooker’dır. İnfinity oyununun Yapılması için çok az zaman vardır ve tasarımcı Robert hem oyun içine girerek hemde normal hayatta hayatını devam ettirerek, oyunun yapımını bitirmek zorundadır. Robert deyl işyerinde kendisine yapılan hataları kabul etmez ve onları dnalarını bir şekilde Oyuna eklemiştir. Oyunda cinsiyet yoktur ve bununla birlikte birçok şey yoktur. Robert’in oyunu bitirebilmesi için insanları alı koyması hiç hoş bir şey değildir.

Black Mirror 4.Sezon 1.Bölüm Full HD Tek Parça izle

1,784 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.