Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

7,936 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Bizim İçin Şampiyon Full izle
8.9 IMDB Puanı

Bizim İçin Şampiyon Full izle

(Bold Pilot)
Bold Pilot filmi duyurulduktan kısa bir süre sonra çok fazla ilgi gördü. Şampiyon Bold Pilot'un ve Halis Karataş'ın hikayesinin anlatıldığı bu filmde baş rolde Halis Karataş'ı Ekin Koç canlandırıyor. Ay yapım ve Med yapım ortaklığında hazırlanan bu büyük eserin yönetmen koltuğunda filmin senaryosunda da imzası bulunan Ahmet Katıksız oturuyor. Ayrıca Ekin Koç ile birlikte başrolü başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah paylaşıyor. Gerçek bir hikayeden alınan ve bir çok kişinin hevesle beklediği bu filmin oyuncu kadrosunda Fikret Kuşkan, Sibel Taşçıoğlu, Ali Seçkiner Alıcı, Serkan Ercan ve Erdem Akakçe gibi başarılı oyuncularda yer almakta. Filmin Müzikleri Toygar Işıklı tarafından hazırlandı.
Film genel hatları ile Bold Pilot'un büyük başarısı ve hikayenin geçtiği dönemde henüz genç ve tecrübesiz olan Halis Karataş'ın hikayesini anlatıyor. Filmin akışında ağırlık olarak Halis Karataş ve Begüm Atman'ın büyük aşkı işleniyor. Halis Karataş'ın sürekli yarışlara hazırlanışı yarışmayı kazanmak için gösterdiği hırsı görüyoruz. Daha önce bir kaç kez Gazi Koşusunu kazanmasına rağmen çok severek evlendiği ve iki çocuk sahibi olduğu eşini kanserden kaybetmiştir. Bu seferki yarışı onun için kazanmak istemektedir ve bu yarışı izleyen bir çok kişide bunun farkındadır. Yarışın bitişiyle ve Halis Karataş'ın yarışı kazanmasıyla yüzüğü öpmesi ve senin için aşkım diye bağırmasının ardından seyirciler dahil bir çok kişinin yaşadığı duygu seli tarif edilemez bir hal almıştır. 2012 yılında Veli Efendi'de jübilesi yapıldığında bir çok kişi anlamasa da bu hikayeyi bilen bir çok kişi için kendisi çok önemli bir attır. 2015 yılında hayatını kaybettiğinde sahibinin yaptığı "Karşılığında merkez bankasını verselerdi yinede satmazdım" açıklaması kendisinin ne kadar önemli bir canlı olduğunu gösterir niteliktedir. Filmin yüksek kalite seçenekleri ile sansürsüz bir şekilde izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.