5.9 IMDB Puanı

Biz Böyleyiz full tek parça izle

(Biz Böyleyiz)
2020 yılının ilk vizyon filmlerinden birisi olan Biz Böyleyiz, 10 Ocak 2020 tarihinde vizyona girdi. Yönetmenliğini Caner Özyurtlu’nun yaptığı film, dramatik komedi konuları içeriyor. Biz Böyleyiz filminde başrolleri Berrak Tüzünataç, Özge Özpirinççi, Engin Öztürk ve Şebnem Bozoklu paylaşıyor. Dostluğun ve arkadaşlığın yıllar geçse de unutulmayacağını ve önemini anlatan film, film eleştirmenleri tarafından da tam not aldı. Film sahnelerinin biraz durgun olması seyircilerin bazıları tarafından beğenilmese de film vizyona giriş tarihinden beri oyuncuların çektiği dizilerin çokça izlenmesi nedeni ile sinemada bu film de bolca izlendi.

Biz Böyleyiz Film Konusu
Arkadaşlığın önemini anlatan filmin içeriğindeki bir diğer konu ise bazı sürpriz gelişmelerin ve geçmişe yönelik bazı hesaplaşmaların yapılmasını anlatmaktadır. Biz böyleyiz filmi içeriğinde seneler sonra tekrardan bir araya gelen eski bir arkadaş grubunun hikayesi yer alıyor. Gençlik döneminde hatta çocukluk döneminden beri birlikte yaşayan arkadaş grubu, yaşam şartlarının değişimi nedeni ile farklı yerlere giderler. Bir birlerinden bir müddet ayrı yerlerde zaman geçiren arkadaş grubu üyeleri, arkadaşlık grubu içinde olan Nezihe’nin rahatsız olduğunu duyarlar. Birbirleriyle iletişime geçen grup arkadaşlarını ziyarete giderler.
Bir birlerinden farklı karakterlerde olan gruptaki kızlar bazen komik bazen de yapımını Avşar Film’in üstlendiği Biz Böyleyiz filmi, dram ve komedinin bir arada bir filmde izlenmesini sağlıyor. Filmin başrollerinde olan Berrak Tüzünataç daha önce; Organize İşler, Beyza’nın Kadınları, Affedilmeyen, Kıskanmak, Akrep Çemberi, Bir Avuç Deniz, Ejder Kapanı, Çanakkale Yolun Sonu, Kara At Hatıraları, Fi, Çi, Kurşun, Sizden Bir Ricamız Var, Ezel, Filinta, Galip Derviş ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizi ve filmlerde rol aldı. Sinema oyunculuğu seviyesinde şimdiye kadar eleştirmenlerden de tam not aldı.

Yerli Film Biz Böyleyiz Hemen izle İyi Seyirler.

Resimler 2

10
23,323 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

664 yorum