Merit Royal Bet
Instgram Takipçi Hilesi
VİDEO ÖNÜ REKLAMLARIMIZ SADECE 30 SANİYEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
13

1,364 Görüntülenme
Kamu Evlilik
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Bırakma Beni izle (2018)
7.4 IMDB Puanı

Bırakma Beni izle (2018)

(Bırakma Beni)
Bırakma Beni izle, Bırakma Beni filmi izle, Bırakma Beni full hd izle Bosna ve Türk ortak yapımı olan 2018 filminde genel olarak mülteci çocuklar ele alınarak dram ve savaş durumları işlenmiş. Savaşın hükmettiği Suriye'de yaşayan İsa, annesini kaybettikten sonra Şanlıurfa'da yer alan bir yetimhaneye gönderilir.

Burada tanıştığı Muataz ve Ahmed adındaki diğer Suriyeli çocuklar ile yakın zamanda kaynaşırlar. Bu üç çocuğun farklı hikayeleri onları belki de ayakta durmalarını sağlayacaktır. Dışarlarda her türlü işi yaparak kendi paralarını kazanmaya başlayan çocuklar hayatın tüm kötü şartlarına rağmen bir şekilde hayata tutunmaya çalışmaktadırlar. Bakalım her türlü zorluğa rağmen bu üç yakın arkadaş savaştan sonra nasıl kendilerini geliştirecekler hep beraber izleyeceğiz.

IMDB'de 7.4 puan alan 2018 yapımı dram filminde oyuncu kadrosunda İsmail Hakkı Ürün,Carol Abboud,Feyyaz Duman,Mehmet Usta,Motaz Faez Basha,Ahmad Husrom,Isa Demlakhi,Nisreen Faour gibi isimler yer alıyor.