Secret Bet


Benim Dünyam izle

Benim Dünyam İzle, Benim Dünyam full izle, Benim Dünyam 1080p izle, Benim Dünyam Tek Parça izle, Benim Dünyam Kaçak izle, Benim Dünyam sinema çekimi izle, 2013 Türkiye yapımı olan Benim Dünyam filminin toplam süresi 1 saat 40 dakika’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 7,5’tir. Filmin yer aldığı film türü ise Dram’dır. Filmin yönetmenliğini Ugur Yücel’dir. Filmin senaryo yazarlığını ise Ugras Güneş ve Can Yücel yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Beren Saat, Ugur Yücel, Ayça Bingöl

Benim Dünyam Filminin Konusu : 2 çocuğu olan Ela, ciddi bir hastalık nedeniyle görme ve işitme yeteneğini kaybetti. Ve sonra onun evcilleştirilmemiş davranışları nedeniyle ailesinin toplam hayal kırıklığı oldu. Ancak, alışılmamış bir öğretmenin kendini iyileştirirken Ela’yı eğitmek için hayatlarına adım atmasıyla her şey değişti.

Benim Dünyam Tek Parça izle

8,736 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Benim Dünyam 2013 Full 720p Tek Parça izle
7.5 IMDB Puanı

Benim Dünyam 2013 Full 720p Tek Parça izle

(Benim Dünyam)
Yönetmen
Senaryo Ugras Günes, Can Yücel
Benim Dünyam İzle, Benim Dünyam full izle, Benim Dünyam 1080p izle, Benim Dünyam Tek Parça izle, Benim Dünyam Kaçak izle, Benim Dünyam sinema çekimi izle, 2013 Türkiye yapımı olan Benim Dünyam filminin toplam süresi 1 saat 40 dakika'dır. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 7,5'tir. Filmin yer aldığı film türü ise Dram'dır. Filmin yönetmenliğini Ugur Yücel'dir. Filmin senaryo yazarlığını ise Ugras Güneş ve Can Yücel yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Beren Saat, Ugur Yücel, Ayça Bingöl

Benim Dünyam Filminin Konusu : 2 çocuğu olan Ela, ciddi bir hastalık nedeniyle görme ve işitme yeteneğini kaybetti. Ve sonra onun evcilleştirilmemiş davranışları nedeniyle ailesinin toplam hayal kırıklığı oldu. Ancak, alışılmamış bir öğretmenin kendini iyileştirirken Ela'yı eğitmek için hayatlarına adım atmasıyla her şey değişti.