6.4 IMDB Puanı

Bekarlık Başıma Vurdu Türkçe Dublaj izle

(The Virginity Hit)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 100dk
Komedi ve gençlik filmleri arasında bulunan bekarlık başıma vurdu filmi sizleri fazlasıyla etkileyecek ve eğlendirecek filmler arasında bulunmaktadır. Birçok gencin heyecan içerisinde izleyeceği film sizleri etkilemeyi başaracaktır. Film severlerin vazgeçilmezleri arasında bulunacak ve ön planda olacaktır. Böylelikle sizleri heyecanlandıracak ve sizlere keyifli anlar sunacaktır.

Bekarlık Başıma Vurdu Filminin Konusu
Film yapımı konusunda her halini en açık şekilde görmeyi başaracaksınız. Dört erkek bireyin, bir kamera sayesinde hayatlarında bulunan en heyecan verici ve komik anları aynı şekilde korkutucu anlarını kronolojilerini belgelemektedirler. Yani bekâretlerini kaybetmeyi belgeleyerek gündemimize çıkmaktadırlar.

Bekarlık Başıma Vurdu Filminin Oyuncuları
Dannie Coleman, Jacob Dayich, David Jensen, Nicole weayer, Ashton Leigh, Amanda Punch, Daniel Weber, Brent Henry, Hunter Mcgrogor, Justin Kline, Matt Bennett, Rebecca Barras, Zack Peralman olarak bekarlık başıma vurdu filmin oyuncuları bulunmaktadır. Aynı zamanda Huck Botko, Andrew Gurland’ın filmin senaryosunu hazırlayan isimler olarak gündemimize gelmektedir. Huck Botko, Andrew Gurland yönetmenliği ile gençlik filmini keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.


Turkce Dublaj Bekarlık Başıma Vurdu Hemen izle İyi Seyirler.

10
2,438 Görüntülenme