GkmFXGkmFX
5.6 IMDB Puanı

Baywatch izle (2017) Türkçe Dublaj

  • Yapım Yılı 2017 - ABD
Yönetmen Seth Gordon
Oyuncular Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario, Priyanka Chopra, Kelly Rohrbach, Ilfenesh Hadera, Jon Bass, Yahya Abdul, Hannibal Buress, David Hasselhoff, Pamela Anderson, Rob Huebel, Jack Kesy, Amin Joseph, Charlotte McKinney, Izabel Goulart, Oscar Núñez, Clem Cheung, Belinda Peregrin, Brandon Larracuente, Haviland Stillwell, John Cenatiempo, Zachary Vazquez, Danny Lima
Baywatch İzle, Baywatch Türkçe Dublaj izle, Baywatch filmi izle, Baywatch Tek Parça izle, Baywatch full izle, Başrolunu Dwayne Johnson ve Zac Efron paylaştığı Baywatch filmini Türkçe Dublaj olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Baywatch sahil güvenlik ekibine katılmak için gerekli sınavları veren 3 insan Baywatch ekibine dahil olmaktadır. Filmin dublajı çok küfürlüdür. Baywatch ekibi sahilin etrafında flakka adı verilen uyuşturucuyu bulur. Aksiyon, Komedi ve Suç filminde iyi bir çok aksiyon sahnesi ve Komik bir çok sahne bulabilirsiniz. Kendini beğenen bir sahil güvenlikçi olmak isteyen aday, Dwayne Johnson'un canını sıkmaktadır. Dwayne Johnson Bu adayı adam etmek için elinden geleni yapmaktadır. Dwayne Johnson Baywatch ekibiyle birlikte Flakka satan kişilerin ve kötü insanların peşindedir. Sahil Güvenlik olmasına rağmen bir yetkisi olmamasına rağmen herşeyi göze alarak kötü adamlarla kötü bir mücadele yaşarlar. Kendini beğenen aday bir sahil güvenlik olur ve Mitch'in izinden giderek Gizem'i çözmeye çalışır. İpucuyu yakalamış ve Flakka'ları satan uyuşturucu tacirlerini ele verecek kanıtları yakalamıştır.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Baywatch İzle

Baywatch İzle, Baywatch Türkçe Dublaj izle, Baywatch filmi izle, Baywatch Tek Parça izle, Baywatch full izle, Başrolunu Dwayne Johnson ve Zac Efron paylaştığı Baywatch filmini Türkçe Dublaj olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Baywatch sahil güvenlik ekibine katılmak için gerekli sınavları veren 3 insan Baywatch ekibine dahil olmaktadır. Filmin dublajı çok küfürlüdür. Baywatch ekibi sahilin etrafında flakka adı verilen uyuşturucuyu bulur. Aksiyon, Komedi ve Suç filminde iyi bir çok aksiyon sahnesi ve Komik bir çok sahne bulabilirsiniz. Kendini beğenen bir sahil güvenlikçi olmak isteyen aday, Dwayne Johnson’un canını sıkmaktadır. Dwayne Johnson Bu adayı adam etmek için elinden geleni yapmaktadır. Dwayne Johnson Baywatch ekibiyle birlikte Flakka satan kişilerin ve kötü insanların peşindedir. Sahil Güvenlik olmasına rağmen bir yetkisi olmamasına rağmen herşeyi göze alarak kötü adamlarla kötü bir mücadele yaşarlar. Kendini beğenen aday bir sahil güvenlik olur ve Mitch’in izinden giderek Gizem’i çözmeye çalışır. İpucuyu yakalamış ve Flakka’ları satan uyuşturucu tacirlerini ele verecek kanıtları yakalamıştır.

Baywatch Full HD Tek Parça izle

5,851 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.