GkmFXGkmFX
3.5 IMDB Puanı

Bayram Abi Tek Parça izle (2016)

(Bayram Abi)
Kategori
Bayram Abi izle, Bayram Abi filmi izle, Bayram Abi full hd izle Bayram abi, ilerleyen yaşına rağmen hala ailesi ile birlikte yaşamını sürdürmektedir. Bir gün ailecek katıldıkları bir düğün gecesinde gördüğü ve etkilendiği Sinem ile tanışmak için kalbi küt küt atmaya başlamıştır.

Sinem ise çok üst düzey bir yönetici olup bir o kadar da güzel ve genç kadındır ancak onun ilgisini çekebilmek için Bayram abi bir kola şirketi kurarak onunla tanışmak için her yolu deneyecek ve acayip olaylar karşısında şaşırmadan edemeyeceksiniz.

IMDB'de 3.5 puan alan yerli filmin oyuncu kadrosunda ise Barbaros Dikmen,Ayhan Taş,Ecem Karavus,Selman Ünlüsoy,Hamdi Alp,Hande Yögen,Gökhan Niğdeli,Ayça Bildik,Yakup Yavru,Ayşen İnci,Sinem Ekşioğlu gibi isimler yer alıyor.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

846 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.