GkmFXGkmFX
7.5 IMDB Puanı

Ballon Türkçe Dublaj & Altyazılı izle

1979 yazında Doğu Almanya, Thüringen'de iki aile çılgın bir plan yaptı. Çaresizce Doğu Almanya'dan "Batı" için ayrılmaya çalışıyorlar ve geçici bir balonla kaçmayı planlıyorlar. Haftalarca dikiş dikip ustalaştıktan sonra hobiler ilk denemelerini yaparlar. Batı Almanya sınırından birkaç metre uzakta, balonları yağmura çarptı ve yere indi. Neyse ki, polis tarafından yakalanmaktan kurtulmayı başarırlar. Ancak kaçış girişimlerinin enkazı bulundu ve çaresiz bir av başlatıldı. Aileler tekrar denemeye karar verdikçe ve zamana karşı yarış başladığında gerilim artar. Bir yandan, hainleri bulmak için çaresiz kalan yetkililer, ikinci bir suikast girişiminin planlandığını fark ederler. Öte yandan, yaklaşmakta olan bir aramanın farkında olan olası kaçaklar, daha dayanıklı, hava koşullarına dayanıklı bir balon inşa etmeli ve çok fazla kanıt bırakmamalıdır.Full HD Ballon MultiDil ( Dub & Alty. ) izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

116 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum