GkmFXGkmFX
5.3 IMDB Puanı

Bakıcı izle (2017) Türkçe Dublaj

(Inconceivable)
Bakıcı İzle, Bakıcı filmi izle, Bakıcı full izle, Bakıcı Tek parça izle, Bakıcı Türkçe Dublaj izle, "Bakıcı" Masum bir yüz kusursuz bir plan, Mahalleye yeni taşınan Bakıcı araştırılmalı ve geçmişi öğrenilmeliydi. Lakin yeni tanıştığımız ve samimi olduğumuz birine çok güvenir ve onu severiz. Filmde mahalleye yeni taşınan kızla samimi olunuyor ve ona çok güveniliyor. Ama güvenilmemesi gereken kişilerden sadece biriside odur. Acılı ve intikam dolu bir anne Bakıcı'yı yenebilecekmidir ? Senaryosunu Chloe King yazmış, Yönetmen koltuğunda ise Jonathan Baker oturmaktadır. Film Gerilim türünde diğer 2017 filmleri ile boy ölçüşür. Muhteşem oyuncu kadrosu olan filmde filmin başrolunu Nicolas Cage, Faye Dunaway, Nicky Whelan gibi mükemmel aktorler taşımaktadır.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Bakıcı İzle

Bakıcı İzle, Bakıcı filmi izle, Bakıcı full izle, Bakıcı Tek parça izle, Bakıcı Türkçe Dublaj izle, “Bakıcı” Masum bir yüz kusursuz bir plan, Mahalleye yeni taşınan Bakıcı araştırılmalı ve geçmişi öğrenilmeliydi. Lakin yeni tanıştığımız ve samimi olduğumuz birine çok güvenir ve onu severiz. Filmde mahalleye yeni taşınan kızla samimi olunuyor ve ona çok güveniliyor. Ama güvenilmemesi gereken kişilerden sadece biriside odur. Acılı ve intikam dolu bir anne Bakıcı’yı yenebilecekmidir ? Senaryosunu Chloe King yazmış, Yönetmen koltuğunda ise Jonathan Baker oturmaktadır. Film Gerilim türünde diğer 2017 filmleri ile boy ölçüşür. Muhteşem oyuncu kadrosu olan filmde filmin başrolunu Nicolas Cage, Faye Dunaway, Nicky Whelan gibi mükemmel aktorler taşımaktadır.

Bakıcı Full HD Tek Parça izle

2,652 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.