5.9 IMDB Puanı

Bad Boys for Life Türkçe Dublaj izle

(Bad Boys for Life)
Kategori
Bad Boys For Life Filmi İzle
Sinema dünyasında en çok izlenen ve yakından takip edilen filmlerin başında dünya çapında şöhrete sahip olan seri filmler gelmektedir. Bad Boys serisi de çok uzun süredir sinema dünyasında başı çeken seri filmlerden bir tanesi. Dünyanın birçok yerinde sinema tutkunları tarafından büyük bir keyif ve merakla takip edilen nefesleri kesen seri yeni filmiyle sevenleriyle buluşuyor.

Yabancı Filmleri izleme Sitesi
90’lı yıllardan bu yana sinema dünyasında aynı heyecanla karşılanan bu serinin yeni halkası da sevenlerinden büyük ilgi göreceğe benziyor. Aksiyon komedi türünde en çok izlenen serilerden birinin yeni filmi Bad Boys For Life filminin fragmanının internette yer alan yeni fragmanı ile filme dair heyecan da artmaya başladı.
Fragman Konu Altında
Filmde oldukça keyifli vakit geçirirken espriler karşısında kahkahalarınızı tutamayacak, aynı zamanda aksiyon dolu sahnelerde ise nefesinizin kesildiğini hissedeceksiniz. Bad Boys serisinin vazgeçilmez kahramanları Marcus ve Mike’i yeni filmde bekleyen maceralar ve filmin nefeslerinizi kesecek aksiyon dolu sahneleri şimdiden sevenleri tarafından merak edilmeye başladı.


10
10
2,609 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın