Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

2,946 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Babamın Kemikleri Fullhd izle
0.0 IMDB Puanı

Babamın Kemikleri Fullhd izle

(My Father's Bones)
BABAMIN KEMIKLERI İZLE

Karşımızda Antalya Film Festivalinde Sümer Tilmaç özel ödülü olan bir film var karşımızda. Babamın kemikleri yerli film izle demek isteyenler için son derece ideal olan bir film. Filmin yazarı İsmail Doruk. Filmin yönetmeni Özkan Çelik. Başrol oyuncuları ise ünlü oyuncu Cem Davran, Ömer Aydede, Goncagül Sunar, Ömer Çavuşoğlu ve Tanju Tuncel. Filmin yapımcısı Mustafa Ensari Dal. Yapımı Papyon film yapar iken dağıtıcı firma ise Kurmaca Film.

BABAMIN KEMIKLERI FULL İZLE

Bu vizyona girmeden ödül olan filmin gösterim tarihi son anda bir aksilik olmaz ise Şubat 2019 ve film dram türünde. Babamın kemikleri izle dediğinizde karşınıza son derece duygusal yönü ağır basan bir film çıkıyor. İzleyiciler bol bol ağlayacak gibi görünüyor. Film Ömer karakterinin yaşadıklarına odaklanıyor. Yıllar önce yaşadığı bir olay yüzünden bulunduğu köyden göçmek durumunda kalan Ömer karakterinin yeniden yaşadığı köye dönmesi sürecine yaşananlara odaklanıyor. Yaşadığı o kötü tramvatik olayı kimse ile paylaşmayan ve kendisine bir aile kuran Ömer’İn annesinin ondan bir isteği vardır ve bu istek öldüğünde kocasının yanına gömülmektir ama bunu Ömer kabul etmez. Bunun üzerine babasının kemiklerini getirmesini ister ve bunun üzerine Ömer oğlu ile beraber köye doğru yola çıkar. Annesinin bu vasiyetini yerine getirmek durumunda kalan Ömer için oldukça zor bir süreç böylece başlamış olur ve filmde böylece başlar.