BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

6,258 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Babamın Ceketi Tek Parca izle
6.7 IMDB Puanı

Babamın Ceketi Tek Parca izle

Babamın ceketi filminde,evlenmek için can atan Ferhat'ın hayatını anlıyor. Ferhat ve Aslıhan uzun süredir birliktedir ve artık evlenmek istemektedirler. Ferhat'ın işsiz olması evlenmeleri için büyük bir engeldir . Aslıhan'nın babasının kalp krizi geçirmeside evlenmelerine baya etki etmekde zor durumda bırakmaktaydı.

Aslıhan'ın babası sağlık sorunları olduğu için artık kızının evlenmesini ölmeden mürvetini görmek ister. Ancak Ferhat'ın bırakın düğün parasını doğru düzgün bir işi bile yokturdur.Ferhat'ın babası olan İbrahim oğlunu okutmuş onun üzerinde baya emeği vardır iş konusunda da oğluna yardımcı olur. Ferhat'ın iş bulması için elinden geleni yapar.

Bu süreçte Ferhat baya türlü türlü maceralardan geçecektir. Yerli filmde yönetmen koltuğunda Müfit Can Saçıntı oturuken birbirindne ünlü oyuncu kadrosundaki oyuncaları ilede dikkatleri üzerine topluyor.