GkmFXGkmFX
5.3 IMDB Puanı

Babaların Babası Filmi izle (2016)

(Babaların Babası)
Kategori
Babaların Babası izle, Babaların Babası filmi izle, Babaların Babası full hd izle Nejdet, birlikte yıllardır birçok iş yaptığı sayılı mafya babalarının aslında bu süre zarfında onun arkasından iş çevirdiklerini öğrenince şaşkına döner.

Artık bu adamlara güzel bir ders vermek isteyen Nejdet, harekete geçerek bir sürpriz hazırlar. Çünkü herkesten gizlediği bir oğlunu ortaya sürerek ders vermeye başlayacaktır fakat oğlu Berk bir balettir ve bu işlerle hiçbir ilgisi yoktur. Bakalım genç adam bu yeni serüvende ne denli zorluklarla karşılaşacak ve ders verebilecek midir? Hep beraber izleyip göreceğiz.

Filmin oyuncu kadrosunda ise İsmail Demirci,Menderes Samancılar,Ali Sürmeli,Ayhan Taş,Burcu Binici,Abidin Yerebakan,Ayşen Sezerel,Burak Satıbol,Erdal Cindoruk,Ömer Gecü gibi isimler yer alıyor.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

1,140 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.