GkmFXGkmFX
6.2 IMDB Puanı

Azazil Düğüm Full HD izle (2014)

(Azazil: Düğüm)
Kategori
Azazil Düğüm izle, Azazil Düğüm filmi izle, Azazil Düğüm full hd izle Babası ve annesini trajik bir şekilde kaybettikten sonra ailesinden yadigar kalan evde eniştesi ve teyzesi ile yaşamını devam ettiren Sinem'in hayatına odaklanan bu filmde korku sahnesi bir hayli çok!

Erkek arkadaşı Akın ile pek mutlu bir ilişki sürdürmekte olan Sinem, bir gün araba ile giderken bir köpeğe çarparak öldürürler. Bu olaydan sonra sürekli kabuslar görmeye başlayan Sinem, paranormal olaylar yaşayarak siz izleyicilerimizin çok ilgisini çekmeyi başarıyor.

IMDB'de 6.2 puan alan yerli korku filminin oyuncu kadrosunda ise Murat Ercanlı,Cansu Diktaş,Tolga Akman,Nurten İnan,Zafer Altun,Burak Sarımola,Tamay Kılıç,Yunus Emre Kılınç,Duygu Paracıkoğlu gibi isimler yer alıyor.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

513 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.