6.2 IMDB Puanı

Ayakta Kal full izle

(Ayakta Kal)
Film severlerin internet üzerinde farklı tür filmleri araması üzerine film severlere önerebileceğimiz diziler arasında bulunan Ayakta kal filmi 26 Eylül 2008 tarihinde vizyona girmesiyle birlikte film severleri etkilemiş bulunmaktadır. Özellikle gençlerin izleyebileceği tarzlar arasında bulunan bu film birçok kişi tarafından izlenmiş bulunmaktadır. Film severlerinde muhakkak izlemesi gereken diziler arasında bulunmaktadır. Mehmet Aslan ve Sinem Kobal’ın başrol aldığı bu filmde iki ünlünün de sevenleri tarafından filme hayranlık uyandırılmaktadır. Ayrıca Ayakta Kal filmi Türkiye’nin ilk gençlik ve dram filmi olarak gündeme çıkmaktadır.

Ayakta Kal Filminin Konusu


Gençlik filmi olarak karşımıza çıkan Ayakta Kal filmi birçok film severleri etkilemeyi başararak birçok kişi tarafından izlenmeyi başarmaktadır. Filmde söz konu olan Ali ve Yasemin’in yaşadıkları zor günleri anlatarak dram türünü sizlerin iliklerine kadar hissettirecek filmler arasında bulunmaktadır. Ayrıca platonik ve uzaktan aşk acısı ile karşı karşıya kalacak birisi daha gündeme çıkacaktır.
Ayakta Kal filmi devlet lisesinde okuyan gençler ve özel okulda okuyan gençler arasında başlayan sınıf çatışmalarını ele almaktadır. Mehmet Aslan Ali karakterini, Sinem Kobal ise Yasemin karakterini canlandırarak karşımıza çıkmaktadır. Ali devlet okulunda, Yasemin ise özel okulda eğitim öğretimlerini devam ettirmektedirler. Bu iki genç birbirine âşık olarak gündemimize gelmektedirler. Yasemin özel okulda okumakta ve çok zengin bir aileye sahip olmaktadır. Anne ve babası bu aşka karşı çıkmasıyla birlikte Ali ve Yaseminin aşkı zor günler geçirmelerine sebep olmaktadır. Aynı zamanda Ali ile aynı sınıfta okuyan Asiye, Aliye platonik aşk yaşamasıyla birlikte aşkın ıstırabı çekmektedir.

Ayakta Kal Filminin Oyuncuları


Film severler için önemli olan konulardan biri filmde oynayan oyuncular olmaktadır. Sinem Kobal ve Mehmet Aslan’ın başrol olarak karşımıza çıkan Ayakta Kal filmi birçok kişinin dikkatini çekerek ön plana çıkmaktadır. Irmak Ünal, Okan Karaca, Ozan Aydemir, Burak Tamdoğan, Emre Tetikel, Ercü Turan, Songül Doğutaş, Alp Çoker, Mehmet Çelik, Tuğçe Koçak, Fırat Çöloğlu gibi pek çok oyuncunun yer aldığı bu film mutlaka izlemeniz gereken filmler arasında yer almaktadır.
Full HD Ayakta Kal Yerli Film izle İyi Seyirler.

10
1,530 Görüntülenme