Merit Royal Bet
Instgram Takipçi Hilesi
VİDEO ÖNÜ REKLAMLARIMIZ SADECE 30 SANİYEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
13

532 Görüntülenme
Kamu Evlilik
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Ay Lav Yu Filmi izle (2010)
7.4 IMDB Puanı

Ay Lav Yu Filmi izle (2010)

(Ay Lav Yu)
Kategori
Ay Lav Yu izle, Ay Lav Yu filmi izle, Ay Lav Yu full hd izle Kırsalda yer alan ''Tinne'' adındaki köyün muhtarı olan Yusuf Ağa, oğlunu köylerini devlet erbaplarına tanıtabilmek için diye okutmak istemiştir. Ancak oğlu İbrahim ise Colorado'da tanıştığı bir kadın ile aşk yaşar ve Jessica ile birlikte Tinne köyüne döner. Jessica'nın diğer aile üyelerinin de bu köye gelmesi ile komik anlar gelişecektir. Bakalım amerikalılar bu köye alışabilecek mi?

IMDB'de 7.4 puan alan yerli komedi filminin yönetmenliğini Sermiyan Midyat, oyuncu kadrosunu ise Meray Ülgen,Sermiyan Midyat,Cahit Berkay,Mazlum Çimen,Steve Guttenberg,Ayşe Nil Şamlıoğlu,Fadik Sevin Atasoy,Erdoğan Tuncel,Mariel Hemingway,Nazlı Tosunoğlu,Şener Kökkaya,Cem Yıldız,Ayça Damgacı,Nihal Yalçın,Josh Folan,Katie Gill,Sinan Dağ,Bahar Un,Halil Babür,Cengiz Bozkurt,Burak Okçuoğlu gibi isimler oluşturuyor.

Bol bol kahkaha atacağınız ve maceralara tanıklık edeceğiniz bu filmi izlerken çok keyif alacaksınız. vipfilmlerizle.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz.