6.6 IMDB Puanı

Avrupa Muhabbeti Türkçe Dublaj full izle

(EuroTrip)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 93dk
Filmin türü komedi, gençlik ve macera olarak karşımıza çıkan Avrupa muhabbeti sevenlerini bir hayli etkileyen filmler arasında bulunmaktadır. Film severler vakit geçirmek ve eğlenmek için birbirinden farklı film aramaktadır. Avrupa muhabbeti filmini izleyerek hem gülmeye doyamayacaksınız hem de maceraya doyamayacaksınız. Film severlerin vazgeçilmezleri arasına giren Avrupa Muhabbeti 2004 yapımı bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. Film yabancı film olmakla birlikte Türkçe dublajlı ya da alt yazılı olarak filmi izleme fırsatını yakalayabilirsiniz. Sansürsüz olarak karşımıza çıkan bu film ile keyif alabilir ve eğlenceli vakit geçirmenin fırsatını yakalayabilirsiniz.

Avrupa Muhabbeti Filminin Konusu


Filmin konusu Scott’ın internet üzerinden yazıştığı çok güzel bir kız olan Mika adında bir kız ile arasında geçen ilişkiden bahsetmektedir.
Scott internet üzerinden yazışmış olduğu Mike kullanıcı adının aslında bir erkek olduğunu düşünmektedir. Ancak sonralardan aslında Mika adında güzel bir kız olduğunu öğrenerek büyük bir şok yaşamaktadır. Scott bu şoku üzerine Avrupa’ya yolculuk yaparak bu güzel kızı bulmak istemektedir. Scott ve Mika hayatlarıyla ilgili bütün ayrıntıyı birbirleriyle paylaşmışlardır. Bu durumda ikisi de birbirini kaybetmek istememektedir. Arkadaşları ile birlikte Londra, Paris ve Amsterdam olmak üzere Avrupa üzerinde bir macera içerisine girmektedirler. Ancak başları beladan kurtulmamaktadır. Dolandırıcılık ve sapık kamyon şoförüne kadar birçok insanlarla muhatap olmak zorunda kalmış ve yolculuk doğu Avrupa’ya kadar uzanmaktadır.
Berlin’e gelerek bu çılgın grup sizleri kahkahaya boğacak ve çılgın bir gençlik filmini sizlere sunacaktır. Yolculuk boyunca gençlik ateşinin vermiş olduğu evham sayesinde pek çok macera yaşamaktadırlar. Zaman ve mekân ayrımı yapmadan kilise de dahi ilişkiye giren çift izleyenlerini bir hayli etkileyecektir. Maceranın yanı sıra sizleri güldürecek ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak filmler arasında bulunmaktadır.

Avrupa Muhabbeti Filminin Oyuncuları


Avrupa muhabbeti filminin senaryosunu Alec Berg, Jeff Schaffer, David Mandel ‘in kaleme aldığı film olarak karşımıza çıkmaktadır.
Matt damon, Michelle Tranchtenberg, Kristin Kreuk, Vinnie Jones, Lucy Lawless oyunları ile ön plana çıkarak film severleri komedi ve macera eşliğinde kendilerine hayran bırakacaklardır.
Turkce Dublaj Avrupa Muhabbeti Hemen izle İyi Seyirler.

10
7,223 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum