GkmFXGkmFX
6.1 IMDB Puanı

Atlantics Türkçe Dublaj 1080p izle

(Atlantique)
Yönetmen
Oyuncular
Atlantique, ülkesini daha iyi bir gelecek için terk etmeye karar veren çalışan bir adamın ve sevgilisinin hikayesini anlatıyor. Popüler bir Dakar banliyösünde inşa edilen fütüristik bir kulede çalışan işçiler, emekleri için para ödemeden aylarca çalışıyorlar. Sorunlarını sona erdirmek isteyen işçiler daha iyi bir gelecek için ülkeyi terk etmeyi planlıyorlar. Ülkeyi terk etmeyi düşünen insanlar arasında Ada'nın sevgilisi Süleyman genç bir kadın. Çift birbirini sevmesine ve birlikte bir gelecek hayal etmesine rağmen, Ada'dan başka bir erkekle evlenmesi istenir. Ada için karar verildiğinde, kısa sürede düğün hazırlıkları yapılır. Bu arada Süleyman ve bir grup işçi hayallerini takip etmeye ve ülkeyi terk etmeye karar verir. Ancak, adanın düğünü başladığında büyük bir yangın çıkar. Genç kız bu yayılan ateşin onu kurtarmak için geri dönen Süleyman tarafından üretildiğini düşünmeye başlar.

2019 Fransa Yapımı Atlantics Filmini 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

633 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.