Aslan Hürkuş Kayıp Elmas Tek Parça Full izle

(Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas)
Kategori
Sinemaseverlerin vazgeçilmezleri arasında yer alacak bu film ile hem yetişkinler hem de çocuklar fazlasıyla eğlenecek ve güleceklerdir. H. Hasan Güngör ve Hakan Bol’un yönetmenliği ele almasıyla birlikte olağan üstü bir animasyon filmi ortaya çıkacaktır. Başrol oyuncularında Kayra Özdemir, Elif Gizem Aykul, Nusret Çetinel’in bulunmasıyla birlikte birçok film severin tercihleri arasında yerini alarak gündemimize geleceklerdir.
Aslan Hürkuş Kayıp Elmas filmi birçok kişi tarafından merak edilmesiyle birlikte internet üzerinden araştırmalara başlanmış bulunmaktadır. 13 Mart 2020 tarihinde vizyona girmesiyle birlikte birçok seyircinin vazgeçilmezleri arasında yerini alacak filmler arasında bulunmaktadır. Çocuk filmi olarak karşımıza çıkan bu film hem çocukları hem de yetişkin anne ve babaları güldürmeyi başaracak ve birçok kişi tarafından tercih edilecektir.

Aslan Hürkuş Kayıp Elmas Filminin Konusu

Aslan Hürkuş Kayıp Elmas filminde Aslan, küçük bir çocuk olmasıyla birlikte uçak mühendisi olmak hayalleri arasında bulunmaktadır. Aslan’ın babası Hasan usta’nın babası kahraman bir pilot olmaktadır. Ondan geriye kalan eşyaları Aslan’a vererek onu mutlu etmek istemektedir. Büyük bir heyecan içerisinde eşyaları incelemeye başlayan aslan büyük babasından kalan eşyalar arasında Hürkuş adında eski bir uçağın canlanabildiğine dair izler ile karşılaşmaktadır. Aslan harekete geçerek arkadaşları ile birlikte kayıp kolun ve Hürkuş’un peşine düşmektedir. Ancak bu kayıp kolu arayan sadece Aslan ve arkadaşları olmamaktadır. Peki, Aslan hiç kimse bu kayıp kolu bulmadan onun sahibi olabilecek mi? Merak içerisinde izleyeceksiniz.

Film henüz vizyona girmediği için sadece tanıtım olarak eklenmiştir. 16 Ekim 2020 Tarihinde sinemaya düştüğünde öncelikle sinema çekimi ile daha sonrasında kaliteli hali eklenecektir.
2020 Türkiye Yapımı Aslan Hürkuş Kayıp Elmas Yerli Animasyon Filmini 1080p, 720p ve mobil dostu Kalitede izle İyi Seyirler.

10
5,670 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum