GkmFXGkmFX

Aşktroloji (2018) full izle

Aşktroloji (2018) İzle, Aşktroloji (2018) full izle, Aşktroloji (2018) 1080p izle, Aşktroloji (2018) Tek Parça izle, 2018 Türkiye yapımı olan Aşktroloji filminin toplam süresi 1 saat 46 dakika'dır. Filmin yer aldığı tek film türü ise Komedi'dir. Filmin yönetmenliğini Bora Onur yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Mert Ekin Daymaz, Aleyna Solaker, Berna Keklikler

Aşktroloji (2018) Filminin Konusu : Cem hayatını istanbul'da devam ettirmeye çalışan birisidir. Cem birgün sipariş götürdüğü bir resim atölyesinde bulunan Ressam kıza aşık olmuştur. Ressam kız çok ünlüdür ve televizyonlara çıkmaktadır. Ressam kız televizyonda internet'de yer alan bir burç sitesinden hergün burcunun yorumlarına bakmaktadır. Burç sitesini arkadaşlarına hackleten Cem Ressam kızın burcuna ilginç şeyler yazıp kızı yönlendirmektedir.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Aşktroloji (2018) izle

Aşktroloji (2018) İzle, Aşktroloji (2018) full izle, Aşktroloji (2018) 1080p izle, Aşktroloji (2018) Tek Parça izle, 2018 Türkiye yapımı olan Aşktroloji filminin toplam süresi 1 saat 46 dakika’dır. Filmin yer aldığı tek film türü ise Komedi’dir. Filmin yönetmenliğini Bora Onur yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Mert Ekin Daymaz, Aleyna Solaker, Berna Keklikler

Aşktroloji (2018) Filminin Konusu : Cem hayatını istanbul’da devam ettirmeye çalışan birisidir. Cem birgün sipariş götürdüğü bir resim atölyesinde bulunan Ressam kıza aşık olmuştur. Ressam kız çok ünlüdür ve televizyonlara çıkmaktadır. Ressam kız televizyonda internet’de yer alan bir burç sitesinden hergün burcunun yorumlarına bakmaktadır. Burç sitesini arkadaşlarına hackleten Cem Ressam kızın burcuna ilginç şeyler yazıp kızı yönlendirmektedir.

Aşktroloji (2018) Tek Parça izle

6,234 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.