OnWin Bet Bet-n-Bet Bet iXiR
6.4 IMDB Puanı

Aşka İnanıyorum – I Still Believe izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 116dk

Film Hakkında Bilgi


Dram, Biyografik ve müzik türlerinin harmanlanmasıyla birlikte gündemimize gelen bu film birçok kişinin vazgeçilmezleri arasında bulunacak bir uyarlama sayesinde birçok kişi etkilemeyi başaracaktır. 27 Mart 2020 tarihinde vizyona girmesiyle birlikte birçok kişi keyif alarak izleyecek ve film koleksiyonlarının arasına ekleyecek filmler arasında yerini almaktadır.
Aşka İnanıyorum filmi seyircileri ile buluşması doğrultusunda birçok kişi etkileyecektir. Jon Erwin ve Andrew Erwin’in yönetmelik koltuğunda oturmasıyla birlikte birçok kişi tarafından tercih edilecek film olmasına etkisini göstermektedir. Ön plana çıkmayı başaran bu film birçok kişi tarafından konusunun merak edilmesiyle birlikte gündemimize gelmektedir. Sizin de mutlaka izlemeniz gereken filmler arasında bulunmaktadır.

Aşka İnanıyorum Filminin KonusuI Still Believe gerçek adı olarak karşımıza çıkmaktadır. Filmin konusunda müzik alanında kendini geliştiren ve kendisini göstermeyi başaran Jeremy Camp’ın hayatına dair gerçek hikayeler konu edilmektedir. Filmde ilk başlar da konser alanında K.J Apa müzik performansını göstermek amacıyla kız arkadaşını da çağırmaktadır. Ancak Britt Robertson hakkında duygusal ve aşk dolu sözler söylemesiyle birlikte kız arkadaşını etkilemeyi başarmaktadır. Britt Robertson mutluluk gözyaşlarına boğulmasıyla birlikte gerçekten mutlu olmaktadır. Filmde genellik bu iki çiftin duygusal ve romantik anlarına şahit olacaksınız. Ancak ikili evlenmesiyle birlikte çocukları da olacaktır. Ancak mutlu oldukları hayatlarında hayat onları bilmedikleri bir yere çekerek gündemimize gelecektir.

{vizyon} {ulke} Yapımı Aşka İnanıyorum Filmini 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.

Süpertoto Bet İstanbul Bahis
Bedava Bonus

2,780 Görüntülenme
Tipobet365 Trend Bet

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın