GkmFXGkmFX
6.6 IMDB Puanı

Aşk Olsun Tek Parça izle (2015)

(Aşk Olsun)
Aşk Olsun izle, Aşk Olsun filmi izle, Aşk Olsun full hd izle Ozan, uzun yıllardır kadınlara aşk doktorluğu yaparak yaşamını sürdürmekte olan bir adamdır. Yeni bir müşterisi olan Ceyda ise sevgilisi Caner'den ayrıldıktan sonra ona geri dönmek amacı ile Ozan'dan randevu alır. Ne varki Caner çoktan yeni bir kadın ile ilişki içerisindedir. Hele ki Ozan'ın bir anda Pınar adındaki bir kadın ile karşılaşıp aşık olması ile ortalık çok karışacaktır.

Acayip bir saplantı haline dönüşecek olay örgüsünde konular çok derinlere doğru gidecek ve olaylar gelişecektir. IMDB'de 6.6 puan alan yerli filmin başrollerini ise İlker Aksum,Sedef Avcı,Kenan Ece,Selen Seyven,Betül Arım,Ragıp Gülen,Gizem Denizci gibi oyuncular paylaşıyor.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

1,116 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.