Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

2,321 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
As Boas Maneiras Tek Parca izle
7.0 IMDB Puanı

As Boas Maneiras Tek Parca izle

(As Boas Maneiras)
Yönetmen
Senaryo Marco Dutra
Hamile olan Ana,genç ve güzel bir kadındır. Ancak hamile olduğu için ailesi tarafından dışlanmış istenmemektedir. Ailesi tarafından istenmemesinin nedeni, Ana kimse istemeden istem dışı hamile kalmıştır. Dolayısıyla hamileliği çok zor mekaşetli geçmektedir. Ne yapması gerektiği konusunda bi karara varan genç kadın dadı tutmak ister ve Clara diye bir bakıcı bulur.

Dadı Clara zar zor geçimini sağlamakta yanlız yaşayan bir kadındır . Ana Clara'ya evinde kalması gerektiğini söyler ve Clara için bu muhteşem bi fikirdir. Ana'nın evine taşınan Clara oldukca uyumludur ver Ana ile kısa zamanda çok güzel bi dostlukları olur. Ancak bir sorun vardır Ana'nın her geçen gün hamileliği daha da zorlaşmaya başlamıştır.

Erken doğum yapması gereken Ana doğum esnasında ölür bunun üzerine Clara,Ana ile ilgili tüm gerçekleri öğrenir aslında sorunlar daha yeni başlıyordur,çünkğ doğan bebek oldukca sıradısı ve korkutucudur . Filmcee.com iyi seyirler diler.