GkmFXGkmFX
6.8 IMDB Puanı

Arctic (2018) Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle

(Arctic)
Arctic, zor şartlar altında hayatta kalmayı konu alan filmde başrolde genç bir adam. Genç adam olan Overgård, çıktığı uçak seyahatinde hayatı alt üst olur. Uçağın kutup bölgesini geçerken düşmesi sonucu yapması gereken tek şey kurtarma ekiplerinin gelmesini beklemektedir. Fakat bu zorlu hava şartlarında hayatta kalabilmesi o kadar da kolay değildir. Bu zor hava şartlarının olması nedeniyle kendisine sığınacak yer aramak zorunda kalan Overgård, onu kurtarmaya gelecekleri sırada trafik bir kaza ile kurtulma şansını kaybeder. Sert doğa koşulları ile daha da fazla baş etmek zorunda kalan Overgård'ın önünde 2 seçenek vardır. Ya bulduğu sığınakta felaketlerden korunacak yada ölümcül bir yolculuğa çıkmak zorunda kalacak.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

2,361 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum