GkmFXGkmFX
7.5 IMDB Puanı

Annemin Yarası izle (2016)

Yönetmen Ozan Açıktan
Oyuncular Sabina Ajrula, Bora Akkas, Belçim Bilgin, Petar Cirica, Ayça Eren, Mehmet Ergen, Ozan Güven, Meryem Uzerli, Okan Yalabik
Film izlemeyi sevenlerin vazgeçilmezleri arasında Dram türünde filmler bulunmaktadır. Annemin yarası filmi sizleri fazlasıyla etkileyecek filmler arasında bulunarak en ideal seçimler arasında yerini almaktadır. Ozan Açıktan yönetmenliği ile karşımıza çıkan bu filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Birçok kişi Annemin yarası filminin konusu merak ederek araştırmaktadır.
Annemin Yarası Filminin Konusu
Salih yetimhanede yaşayan bir çocuktur. Kayıp ailesini aramak için on sekiz yaşına geldiğinde yetimhaneyi terk etmektedir. Çiftlikte işe başlayarak geçimini sürdüren Salih babasını arama çabasına girer ve hiç beklemediği anlarda hayalindeki sıcacık yuvanın sahibi olmaktadır. Heyecan ve tansiyonun artmasıyla birlikte ortaya yeni sırlar çıkmaktadır. Salih geçmişte yaşadığı zorlukları unutup ailesiyle mutlu bir yaşam elde edebilecek mi? Merak içerisinde izleyeceğiniz Annemin yarası filmi Salih’in umutları ile ön plana çıkarak sizlere heyecan verecektir.
Başrolleri arasında Ozan Güven, Meryem Uzerli, Belçim Bilgin, Okan Yalabıyık ve Bora Akkaş’ın bulunduğu bu filmde Salih’in anne ve babasını arayış hikâyesini izleyeceksiniz. Dram filmi olarak karşımıza çıkan bu filmden fazlasıyla etkilenmeyi başaracaksınız.


Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Annemin Yarası İzle

Annemin Yarası İzle, Annemin Yarası Sinema Çekimi izle, Annemin Yarası filmi izle, Annemin Yarası Tek Parça izle, Annemin Yarası full izle, Bayan Ocean’a hapisten çıkabilmesi için bir şartlı tahliye sunuluyor. Ocean hanımda yaptığı şeyin hatalı olduğunu dile getirmektedir. Ama hayatta olabilir böyle şeyler diyerek konuyu kapatmıştır. Bayan Ocean tahliye edilebilirse kötü bir şey yapmayacağını dile getirmiştir. Basit bir hayat istediğini söylemiştir ama Buna rağmen hapisten tahliye olduktan sonra yerinde duramayacaktır. Bir iş bulup, arkadaşlar edinip hayatını normal bir insan gibi geçirmek istemektedir. 8 Adet bayan yan yana gelerek Ocean’ın koordinatörlüğünde yasak şeyler yaparak para kazanmaya başlamışlardır. Bayan Ocean büyük bir iş yapmak istemektedir ve kendisi dahil 8 kişi toparlayıp bir ekip oluşturur. Ocean’s ın ekibi ve kendisi bir baloda sergilenen değerli şeyleri çalmak istemektedirler. 22 Haziran 2018’de vizyona girecek olan filmin başrolünde Sandra Bullock yer almaktadır. Film tür olarak Suç, Aksiyon ve Gerilim türlerinde yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Gary Ross oturmaktadır. Filmin yönetmenliğini Açlık oyunları filminin yazarı ve yönetmeni Gary Ross yönetmendir.

Annemin Yarası Full HD Tek Parça izle

22,999 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

180 yorum