Bet Doksan
7.5 IMDB Puanı

Annemin Yarası

Yönetmen Ozan Açıktan
Oyuncular Sabina Ajrula, Bora Akkas, Belçim Bilgin, Petar Cirica, Ayça Eren, Mehmet Ergen, Ozan Güven, Meryem Uzerli, Okan Yalabik
Film izlemeyi sevenlerin vazgeçilmezleri arasında Dram türünde filmler bulunmaktadır. Annemin yarası filmi sizleri fazlasıyla etkileyecek filmler arasında bulunarak en ideal seçimler arasında yerini almaktadır. Ozan Açıktan yönetmenliği ile karşımıza çıkan bu filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Birçok kişi Annemin yarası filminin konusu merak ederek araştırmaktadır.
Annemin Yarası Filminin Konusu
Salih yetimhanede yaşayan bir çocuktur. Kayıp ailesini aramak için on sekiz yaşına geldiğinde yetimhaneyi terk etmektedir. Çiftlikte işe başlayarak geçimini sürdüren Salih babasını arama çabasına girer ve hiç beklemediği anlarda hayalindeki sıcacık yuvanın sahibi olmaktadır. Heyecan ve tansiyonun artmasıyla birlikte ortaya yeni sırlar çıkmaktadır. Salih geçmişte yaşadığı zorlukları unutup ailesiyle mutlu bir yaşam elde edebilecek mi? Merak içerisinde izleyeceğiniz Annemin yarası filmi Salih’in umutları ile ön plana çıkarak sizlere heyecan verecektir.

Salih’in 18 yaşına gelmesiyle birlikte, kayıp ailesinin izini bulmak adına terk ettiği yetimhane sonrasında, babasını aramak üzere çıktığı bu yolda, bir çiftlikte iş bulur ve çalışmaya başlar. Hiç ummadığı bir anda hayallerindeki yuvaya kavuşur. Tansiyonun ve temponun artmasıyla birlikte yepyeni sırlar ortaya çıkar. Salih, geçmişte yaşadıklarından kurtulup, bulduğu yeni yuvada mutlu olacak mıdır? İzleyicilerine soluksuz bir senaryo deneyimleme imkanı sunan Annemin Yarası 2016, izleyicileri Salih’in peşinde, umudun yolculuğuna çıkarıyor. Başarılı oyunculuklar ve ardı arkası kesilmeyen sırlar izleyicilere sunuluyor.

Başrolleri arasında Ozan Güven, Meryem Uzerli, Belçim Bilgin, Okan Yalabıyık ve Bora Akkaş’ın bulunduğu bu filmde Salih’in anne ve babasını arayış hikâyesini izleyeceksiniz. Dram filmi olarak karşımıza çıkan bu filmden fazlasıyla etkilenmeyi başaracaksınız.27,350 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

247 yorum