Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

4,022 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Anamız Var 720p izle
0.0 IMDB Puanı

Anamız Var 720p izle

Evlendirme işini başarıyla gerçekleştiren Ülfet teyze mahallede ve çevresinde ne kadar insan varsa hepsinide evlendirmiş bu güzel olaya vesile olmuşturç.Mahallede Ülfet teyzenin arasının iyi olmadığı Firdevs vardır aralarının iyi olmamasının nedeni Ülfet teyze herkes gibi Firdevs'inde oğlunu evlendirmiş ancak çocuk iyi bi evlilik sürdüremediği için Firdevs süekli isyankar davranmıştır,bunun için Ülfet teyze ile araları iiy değildir.

Ülfet bir diğer sıkıntısıda oğlu Oğuz'dur,uzun yıllardır Rusya'da olan oğlu Türkiye'ye gelir teyzemizin tek amacı bu izin bahanesiyle oğlunu bir an önce evlendirmektir.Ancak Karşısında Firdevs vardır ve Ülfet teyzenin oğlunu evlendirme çabalarına deyim yerinde olursa çomak sokmaya işini zorlaştırmaya çalışır.

Mahallede Firdevsciler ve Ülfetciler arasında yoğun bir savaç başlamıştır ve bu arada Oğuz'un nasıl açıklayacağını bilmediği sırrı vardır . Anamız var filmini sitemizden fullhd izleyebilirsiniz. filmcee.com iyi seyirler diler.