GkmFXGkmFX
3.9 IMDB Puanı

Ammar 2: Cin İstilası 1080p full izle

(Ammar 2: Cin İstilası)
İlk Ammar filmleri Ammar: Cin Tarikatı, 2009 yılında Emniyet'in bulduğu bir kaseti izleyerek tasarlandı. Ammar 2: Cin Invasion'da bu kaset, gazetecilik eğitimi gören bir grup gencin tezine konu oluyor. Feride ve Mustafa'nın şüpheli ölümünü araştırmak için bir belgesel yapmaya karar verirler. Etkinliğe katılan gerçek insanlarla tanıştıktan, Fransa, Hollanda, Belçika'ya gidip araştırmalarını tamamladıktan sonra sonunda Sivas'ta gerçek izlere ulaşıyorlar. Polisin kapattığı dosyanın Cin ile bağlantılı olduğuna inanıyorlar. Etkinliğin detayları derinleştikçe görünmez bir labirente düşüyorlar. Korkunç olayları tüm gerçeklikleri ile birlikte kaydettiler. Film, bu gerçek olayların kaydedildiği bir kasetten oluşur.

Yerli Film Ammar 2: Cin İstilası Hemen izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

866 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.