Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

13,434 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Ağır Romantik Full Hd izle
7.0 IMDB Puanı

Ağır Romantik Full Hd izle

(Ağır Romantik)
FİLM TANITIM AMAÇLI EKLENMİŞTİR.

Film Hakkında Genel Bilgi

14 Şubat 2020 tarihinde vizyona girecek olan Ağır Romantik filminde Tuvana Türkay, Onur Tuna, Sermiyan Midyat, Samet Denizduran Durul Bazan, Altan Erkekli, Semra Dinçer, Servet Pandur, Funda Dönmez ve Gazanfer Ündüz rol alıyor. Deniz Denizciler’in yönetmenliğini yaptığı filmin yapımcılığı Ender Biçer ve Ruhiyya Aliyeva tarafından yapıldı. Filmin senaryosu da yönetmenliğini yapan Deniz Denizciler tarafından kaleme alındı. Romantik film severler tarafından büyük bir beğeni toplaması düşünülen filmin senaryosu da film eleştirmenleri tarafından sıra dışı bulundu.

Ağır Romantik Filminin KonusuFilmin başrolünde yer alan usta oyuncu Onur Tuna daha önce Hayat Devam Ediyor, Cesur Yürek, Altın Tepsi, Yasak Elma Filinta “Bir Osmanlı Polisiyesi” ve Filinta “Bin Yılın Şafağında” gibi dizi filmlerde yer aldı. Mucize Doktor isimli dizisi halen devam eden oyuncu bu dizide sergilediği oyunculukla da kendinden bir hayli söz ettiriyor. Filmin konusu; konservatuarda okuyan bir genç kız ile kendisini finans danışmanı olarak tanıtan kapkaç çetesi başının oğlu arasında geçiyor.

Film tanıtım amaçlı eklenmiştir. Sinema çekimi internet ortamına düştüğünde sayfamıza eklenecektir.

2019 Türkiye Yapımı Yerli Ağır Romantik Filmini izle İyi Seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

259 yorum