Acts of Vengeance İzle

Acts of Vengeance İzle, Acts of Vengeance Türkçe Dublaj izle, Acts of Vengeance filmi izle, Acts of Vengeance Tek Parça izle, Acts of Vengeance full izle, Filmin başrolünü Antonio Banderas tek başına taşımaktadır. Antonio Banderas’ın bir eşi ve sevimli 10 yaşlarında bir kızı vardır. Antonio Banderas’ın evinin hemen 50-100 metre sonrasında eşi ve kızı ölü olarak bir çukurda bulunmuştur. Antonio Banderas Çok üzülmüş ve Öfkelenmiştir. Antonio Banderas bir avukattır ve Dilini o kadar iyi kullanmaktadırki işinde başarılıdır. Antonio Banderas sevimli kızının ve çok sevdiği eşinin intikamını almak için kolları sonuna kadar sıvıyacaktır. Antonio Banderas bir gece yarısı mafyalarla kapışır ve bacağına bıçak sokarlar o esnada bir dükkanın camını kırarak içeri girer ve Dinsel bir kitap alarak yarasını kapatır. Antonio Banderas farklı dövüş öğretmenlerinden farklı yetenekler öğrenmektedir. Bunun dışında çok okur ve Ailesini öldüren katilleri bulmak için elinden geleni yapar. Bir babanın intikamını bu filmde hissedeceksiniz. Bu filmde daha önce görmediğiniz aksiyon sahnelerine tanık olabilecek ve zamanınızı boşa geçirmediğinizi fark edeceksiniz. Acılı babanın intikamı çok güçlü ve acımasız olacaktır. Antonio Banderas bir soyguncu çetesiyle karşılaşmış onları benzetmiş ve yanlarındaki köpeğide almıştır. Filmin süresi 1 saat 27 dakikadır. Imdb puanı ise 5.6 dır. Filmin yazarı ise Matt Venne dır film Dram ve Aksiyon türünde yapılmış başarılı bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda ise Isaac Florentine oturmaktadır.

Acts of Vengeance Full HD Tek Parça izle

3,802 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Acts of Vengeance izle (2017) Türkçe Dublaj
5.6 IMDB Puanı

Acts of Vengeance izle (2017) Türkçe Dublaj

Yönetmen Isaac Florentine
Oyuncular Antonio Banderas, Cristina Serafini, Atanas Srebrev, Eric Ali, Lillian Blankenship, Owen Davis, Clint Dyer, Keith D. Evans, Isaac Florentine, Robert Forster, Brenda Galaz-Magyar, Krastyo D. Krastev, Tim Man, Laura Goish Markov, Derek Morse, David Sakurai, Johnathon Schaech, Mark Rhino Smith, Karl Urban, Raicho Vasilev, Paz Vega, Grace Wan
Acts of Vengeance İzle, Acts of Vengeance Türkçe Dublaj izle, Acts of Vengeance filmi izle, Acts of Vengeance Tek Parça izle, Acts of Vengeance full izle, Filmin başrolünü Antonio Banderas tek başına taşımaktadır. Antonio Banderas'ın bir eşi ve sevimli 10 yaşlarında bir kızı vardır. Antonio Banderas'ın evinin hemen 50-100 metre sonrasında eşi ve kızı ölü olarak bir çukurda bulunmuştur. Antonio Banderas Çok üzülmüş ve Öfkelenmiştir. Antonio Banderas bir avukattır ve Dilini o kadar iyi kullanmaktadırki işinde başarılıdır. Antonio Banderas sevimli kızının ve çok sevdiği eşinin intikamını almak için kolları sonuna kadar sıvıyacaktır. Antonio Banderas bir gece yarısı mafyalarla kapışır ve bacağına bıçak sokarlar o esnada bir dükkanın camını kırarak içeri girer ve Dinsel bir kitap alarak yarasını kapatır. Antonio Banderas farklı dövüş öğretmenlerinden farklı yetenekler öğrenmektedir. Bunun dışında çok okur ve Ailesini öldüren katilleri bulmak için elinden geleni yapar. Bir babanın intikamını bu filmde hissedeceksiniz. Bu filmde daha önce görmediğiniz aksiyon sahnelerine tanık olabilecek ve zamanınızı boşa geçirmediğinizi fark edeceksiniz. Acılı babanın intikamı çok güçlü ve acımasız olacaktır. Antonio Banderas bir soyguncu çetesiyle karşılaşmış onları benzetmiş ve yanlarındaki köpeğide almıştır. Filmin süresi 1 saat 27 dakikadır. Imdb puanı ise 5.6 dır. Filmin yazarı ise Matt Venne dır film Dram ve Aksiyon türünde yapılmış başarılı bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda ise Isaac Florentine oturmaktadır.