Bet Doksan
10 IMDB Puanı

Acı Kiraz full hd izle

(Acı Kiraz)
Kategori
FİLM TANITIM AMAÇLI EKLENMİŞTİR.

Film Hakkında Bilgi

28 Şubat 2020 tarihinde vizyona girecek en ideal dram filmleri arasında yerini alarak fragmanıyla popülerliğini arttıracak filmler arasında bulunmaktadır. Mutlaka izlemeniz gereken Acı Kiraz Filmi birçok kişiyi hem hüzünlendirecek hem de merak içerisinde bırakacak filmler arasında popülerliğini korumaktadır.

Acı Kiraz filmi birçok film severin tercihleri arasında yerini alarak mutlaka izlenilmesi gereken film olarak karşınıza çıkacaktır. Sizlerin de kesinlikle tercihleri arasında yerini alması gerekmektedir. Bu hüzünlü hikaye size kendini iliklerine kadar hissettirecek ve birçok kişinin vazgeçilmezleri arasında yerini alarak popülerliğini arttıran film olarak karşınıza çıkacaktır. Başrol oyuncuları arasında Erdal Beşikçioğlu, Belçim Bilgin, Ertan Saban, Bülent Şakrak, Luran Ahmeti, Halil Ergün’ün yer almasıyla birlikte film severlerin dikkatini çekmeyi başarmışlardır. Yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın yer almasıyla birlikte sizler için en ideal film olarak karşınıza çıkacaktır. 28 Şubat 2020 tarihinde vizyona girmesiyle birlikte kaçırmamanız gereken olağanüstü dram filmi olarak karşınıza çıkacaktır.

Filmin Konusu ve İçeriğiFilmin içerisinde kiraz yetiştirici yaşlı bir çiftçi, borç bataklığına girmiş ve sahtekar bir nakliyeci, İnsan kaçakçısı olarak karşınıza çıkacak gangsteri, ihanet ve umutsuzluk ile karşı karşıya kalan göçmenleri, büyük yüreğe sahip olan ve lösemi çocuğunu kurtarmak için elinden geleni yapan bir babanın çok dile sahip ve çok kimlik sahibi olan Makedonya’yı ulus olarak beraberinde getiren kirazın hikayesini anlatmaktadır.

2020 Türkiye Yapımı Yerli Film Acı Kiraz Filmini 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.

Filmin sinema çekimi elimize ulaşırsa sizlerle paylaşılacaktır.

9,687 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

34 yorum