Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

4,689 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Accidentally in Love İzle
0.6 IMDB Puanı

Accidentally in Love İzle

(Accidentally in Love)
Accidentally in Love
Accidentally in Love, 2011 Amerikan yapımı bir filmdir. Yönetmen koltuğunda David O. Russel oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda ise Tom Everett, Peter Facinelli, Jennie Garth, Zack Ward, Fred Willard, Ethan Erickson bulunmaktadır. Filmde bolca erotik sahne de bulunmaktadır. Aynı zamanda ateizm konusu da filmde ara ara yer bulmuştur. Bir romantik komedi olan film içinde dram, trajedi, ertozim de barındırmaktadır. Bu da filmi çok boyutlu yapmaktadır.
Tesadüfler ve imkansız olaylar ile dolu bu filmde ana karakterlerden olan Alice, çok talihsiz bir kaza geçirir. Kafasına çizi çakılan Alice umutsuz bir şekilde çare aramaktadır. Bu arayış onu Washington DC’ye kadar götürür. Bu süreçte çok yakışıklı olan Howard ile tanışır. Bu olayı birlikte atlatan Alice ve Howard, ilerleyen zamanlarda birbirlerine aşık olurlar. Tesadüfle başlayan tanışmaları tesadüf bir aşkla devam eder.. Alice hayatında git gide çıkmaza girmektedir. Yaşadığı olumsuz ve şanssız durumlar da Alice’in zaman zaman psikolojisinin bozulmasına neden olmaktadır. Alice bu olumsuz durumlarda her zaman yanında Howard’ı bulmuş ve ondan destek almıştır. Zaman zaman ilişkileri sarpa sarsa da sonradan düzelmiştir. Alice’in arkadaşları bu ilişkiyi ilerleyen zamanlarda kıskanmaya başlamıştır ve çeşitli oyunlarla araları bozulmaya çalışmışlardır. Ancak ailelerinin de verdiği destek ile birlikte her zorluğun altından çıkmayı başarmışlardır. Girdikleri ilişkiler de aralarındaki bağı artırmıştır.