Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

1,097 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Acayip Güzelim Full izle
7.5 IMDB Puanı

Acayip Güzelim Full izle

(I Feel Pretty)
Kategori
Acayip Güzelim 2018
Farklı senaryosu ile dikkat çeken Acayip Güzelim 2018 yılında yapılmış olan etkileyici filmde hayatından pekte memnun olmayan bir kadın konu alınıyor. Başına aldığı darbeden sonra hayatı değişen Renee Barrett kendine güveni son derece düşük bir kadındır. Acayip Güzelim 2018 izle özelliğinin internet ortamında bulunduğu bilinmektedir. Kariyerinde, arkadaşları ile olan ilişkilerinde oldukça iyi olan kadın güvensizlik ve yetersizlik hissi ile doludur. Bir gün geçirdiği bir kazadan sonra kafasına aldığı sert darbe ile özgüveninde ciddi bir artış meydana gelir. Bu özgüven sıçraması oldukça güzel olduğu inancının artmasına neden olur. Dünya üzerine en etkileyici kadının kendisi olduğunu düşünen Renee Barrett bu aşamadan sonra hayatını korkusuzca yaşamaya başlar. Kariyerinde oldukça ön plana çıkan, patronu tarafından takdir toplayan kadın idol olur. Ancak bu değişimi dış görünüşüne yansımaz. Peki bunu fark ettiğinde ne olacaktır?
Güzel bir kadın olmadığını düşünen ve müthiş bir özgüvensizlik ile yaşamını sürdüren Renee spor yaparken yaşadığı kaza sonrasında fiziki bir değişikliği olmamasına rağmen kendisine aşırı derecede güvenir. Bu özgüven ile yapmaya korktuğu her şeye cesaret ederek yapmaya karar verir. Başrolünde Amy Schumer’ın yer aldığı Acayip Güzelim 2018 yapımı komedi filminde yönetmen koltuğunda AbbyKohn ve Marc Silverstein ikilisi bulunuyor. Oyuncu kadrosu ise; Emily Ratajkowski, Busy Philipps, Tom Hopper ve Naomi Campbell bulunuyor. Ülkemizde Acayip Güzelim 2018 Türkçe dublaj izle seçeneği bulunmaktadır.