GkmFXGkmFX
8.0 IMDB Puanı

A Sun Türkçe altyazılı izle

(A Sun)
Karşılanmayan beklentilerin, beklenmedik trajedinin ve ödün vermeyen gururun ağırlığı altında dört kırık aile. Küçük oğlu A-Ho her zaman sorunlu bir çocuktu ve babası A-Wen tüm umutlarını ve beklentilerini içe dönük en büyük oğlu A-Hao'ya yatırdı. A-Hao tıp fakültesine girmeye çalışırken, A-Ho, tamamen kendi iradesiyle olmasa da, en iyi arkadaşıyla işlenen bir suçtan dolayı çocuk gözaltında tutuluyor. A-Wen, yardım etmeyi reddeden ve hatta yargıçtan oğlunu olabildiğince sert bir şekilde mahkum etmesini talep ederek A-Ho'dan vazgeçer. A-Ho hapishaneye gönderildikten kısa bir süre sonra, durumu daha da kötüleştirmek için kız arkadaşı annesinin Qin'in kapısına geliyor. Genç kız hamile ve kilitli olmasına ve beklediğine dair hiçbir fikri olmamasına rağmen A-Ho'nun çocuğuna sahip olmaya kararlı.

Turkce Altyazi A Sun Hemen izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

691 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.