GkmFXGkmFX
8.1 IMDB Puanı

7. Koğuştaki Mucize Filmi izle (2019)

(7. Koğuştaki Mucize)
7. Koğuştaki Mucize izle, 7. Koğuştaki Mucize filmi izle, 7. Koğuştaki Mucize full hd izle Geçtiğimiz haftalarda vizyona giren yerli dram filmi sinemada pek çok olumlu eleştiri ile karşılandı! Seyircinin bir hayli ilgi odağı olan filmde daha 7 yaşında olan kızı Ova ile neredeyse aynı zeka yaşına sahip olan babası Memo'nun çaresizlikleri karşısındaki verilen adalet tutumu anlatılıyor.

Çok önemli bir komutanın kızının ölmesi ile daha sonra bu durumdan suçlanan Memo, hiçbir kimseyi suçsuz olduğuna inandıramaz. Artık idam cezası alan Memo, bu idamdan kurtulabilmesi için ''7.Koğuştaki Mucize''yi beklemektedir.

Filmde başrolleri ise Aras Bulut İynemli,Nisa Sofiya Aksongur,Deniz Baysal,Sarp Akkaya,Celile Toyon,İlker Aksum gibi oyuncular paylaşmakta.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

9,260 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

23 yorum