GkmFXGkmFX
3.4 IMDB Puanı

3 Vakte Kadar Filmi Full izle

(3 vakte kadar)
Senaryo Burçin Erkal, Hasan Gümet
3 Vakte Kadar İzle, 3 Vakte Kadar full izle, 3 Vakte Kadar 1080p izle, 3 Vakte Kadar Tek Parça izle, 3 Vakte Kadar Kaçak izle, 3 Vakte Kadar sinema çekimi izle, 2018 Türkiye yapımı olan 3 Vakte kadar filminin toplam süresi 1 saat 30 dakika'dır. Filmin yer aldığı tek film türü ise Komedi'dir. Filmin yönetmenliğini Volkan Gültekin ve Özlem Kayhan yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Burçin Erkal ve Hasan Gümet yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Recep Aktug, Tuncay Akça, Köksal Baba. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 4,3'tür.


3 Vakte Kadar Filminin Konusu : Hasan kendi halinde birisidir. Hasan bir kıza aşık olmuştur ve bu kızın ismi Balım'dır. Hasan Balım'ı elde etmek için elinden gelen herşeyi yapmaktadır. Filmde Sosyal Medya fenömenlerinden Köksal Baba'da vardır.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


19,788 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.