Merit Royal Bet
Instgram Takipçi Hilesi
VİDEO ÖNÜ REKLAMLARIMIZ SADECE 30 SANİYEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
13

2,896 Görüntülenme
Kamu Evlilik
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında Filmi izle (2016)
6.1 IMDB Puanı

1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında Filmi izle (2016)

(1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında)
1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında izle, 1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında filmi izle, 1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında full hd izle Sıradan bir öğrencilik hayatına sahip olan Mahmut ve Emre, İstanbul'da yaşamlarını sürdürmektedirler. Ancak hayatlarının değişeceklerinden belki de hiçbirinin haberi olmayacaktır çünkü Mahmut'un sevgilisi olan Kezban'ı baba ocağından kaçırmaya karar vermesi ile olaylar gelişecektir.

Emrah'ın sevgilisi de yanlarında gelerek Mersin'de yer alan Kezban'ın evine doğru yola çıkarlar ancak onlardan önce başkası kızı kaçıracaktır ve çok ilginç olaylara tanıklık edeceksiniz.

Yönetmenliğini Cenk Çelik'in üstlendiği yerli filmin oyuncu kadrosunu ise Cenk Hakan Köksal,Esin Yıldız,Ercan Zincir,Sinan Bengier,Necla Özay,Hüseyin Bilikli,Yunus Emre Tekin,Nazim Aziz,Eren Pekgöz,Aslı Bankoğlu,Can Dağlı,Öner Ateş gibi isimler oluşturuyor.